Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

HABEME ÕLI Heavy Amber Lime - Nõberu of Sweden Heavy Beard Oil 60 ml

Tootekood: 8510-KU

%

€ 15.00 € 29.95

€/L 250.00

Hind poes: 32.00 €

TOOTEINFO:
60ml

HABEME ÕLI, Heavy Amber Lime
Nõberu of Sweden Heavy Beard Oil

Nõberu of Sweden Heavy Beard oil on tugev habemeõli, sobilik suurele habemele. Habemeõli kaitseb ja niisutab habet ja habemealust nahka ning hoiab ära sügelemist ja ärritust.

Heavy Habemeõli on suurepärane, kui tunned, et nahk on pingul ning tundub kuiv. Kasuta kohe peale dushi või enne magamaminemist. Kui otsid midagi õrnemat, soovitame meie Feather Habemeõli

KASUTUSJUHEND: Kasuta õli otse habemele, masseeri kuni nahani, et niisutada habet ja habeme alust nahka, või kanna õrnalt habeme pealispinnale, et anda lisa läiget.

OMADUSED: Nõberu of Sweden Heavy habemeõli on mõnus segu argaan, ohaka ja jojoba õlist. Habemeõli on rasvane, mis tähendab, et see võtab veidi rohkem aega, et imenduda ja sobib paremini külmadel talvepäevadel või kui su nahk ja habe on väga kuivad, kasuta enne magamaminemist või peale pesu või dushiall käimist.

Meie õlid on külmpressitud, mis tähendab, et säilinud on kõik head omadused :D . Õli ei ole rafineeritud, seda on nähe õrnast kuldsest värvist.

Soovi korral võid “kontrollitult” pumbata välja täpselt soovitud koguse õli.

AROOMID: Valida on kahe aroomi vahel. "Sandalwood" luksuslik ja sensuaalne aroom sisaldab noote sandlipuust, naturaalsest nahast ja muskusest. "Amber Lime" on kerge ja värske aroom, domineerivad laimi, apelsini ja seedri aroomid.

MAHT: 60 ml pudel on taaskasutatud PET

Sisaldus: Carthamus tinctorius seed oil (safflower oil), Simmondsia chinensis seed oil (jojoba oil), Argania spinosa kernel oil (Cross Oil), Parfum, Tocobiol (antioxidant, Vitamin E).