Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

Jack N' Jill Silikoon Näpuhari 2tk pakendis

Tootekood: SBF

uus

€ 6.90

Hind poes: 7.10 €

TOOTEINFO:

 Jack N' Jill Silikoon Näpuhari 2tk pakendis

Silikoon näpuhari on turvaline ja hügieeniline viis lapse esimeste hammaste puhastamiseks.

Toodetud 100% meditsiinilisest/toiduainetele sobivast silikoonist. Disainitud mugavaks ja efektiivseks puhastamiseks. Lihtne kasutadaa, õrn ihemetele, mitte-toksiline ja BPA vaba. Sobiv kasutamiseks koos Jack N'Jill naturaalse hambapastaga.

Kasutamine: Peske käed ja näpuhari, samuti enne esmakasutamist ja peale igat kasutamist. Asetage näpuhari sõrme otsa. Lisage vähesel määral Jack NJill naturaalset hambapastat ning õrnade ringjate liigutustega puhastage oma lapse hambad. Sobiv alates esimesest hambast.
Harjal on pöördepoolel keelt ja igemeid masseerivad "nupud", mis õrnalt masseerivad igemeid, et hõlbustada hammaste lõikmist.

Nõuanne: Alati olge kindlad, et hari on puhas. Pesta sooja vee ja naturaalse puhastusvahendiga ning steriliseerida peale paari kasutuskorda.

Kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all. See ei ole lutt, ega luti asendaja. EI sobi närimiseks, ega imemisvahendina, närimisel laguneb. Kui on märgata lagunemise märke või tükkide eemaldumist, tuleb toode koheselt kasutusest eemaldada.