Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

KINKEKOMPLEKT Nõberu of Sweden, Habeme hoolduseks, Sandalwood

Tootekood: GBBBS

%

€ 29.00 € 59.90

€/L 241.67

Hind poes: 65.00 €

TOOTEINFO:
120ml

Kinkekomplekt sisaldab:

2X Nõberu of Sweden habemeõli (Feather ja Heavy), mõnusa sandlipuu lõhnaga ja habemekammi.

Feather habemeõli on lahjem ja õrnem habemeõli ning imendub kiiremini ning ei jäta õlist tunnet habemesse ja nahale. Omab niisutavat ja pehmendavat toimet ning hoiab ära sügelemise ja ärrituse tunde.

Heavy habemeõli on tugevam habemeõli, sobilik suurele habemele. Habemeõli kaitseb ja niisutab habet ja habemealust nahka ning hoiab ära sügelemist ja ärritust.

Heavy Habemeõli on suurepärane, kui tunned, et nahk on pingul ning tundub kuiv. Kasuta kohe peale dushi või enne magamaminemist. Kui otsid midagi õrnemat, soovitame meie Feather Habemeõli

KASUTUSJUHEND: Kanna õli otse habemele, masseeri habemesse ja alusnahale või kanna habeme pealispinnale lisa läike andmiseks.
OMADUSED: Habemeõli baseerub ohaka ja päevalilleõlil ning sobilik, kui soovid kiirelt imenduvat toodet, mis ei jäta õlist tunnet. Meie õlid on külmpressitud, mis tähendab, et säilinud on kõik head omadused. Õli ei ole rafineeritud, seda on näha õrnast kuldsest värvist.

Nõberu of Sweden habemekamm on pirnipuust ning kaunist konjakipruuni värvi, säilitatud on puidusüü. Pind on poleeriud ja mugandub mõnusalt kätte.

Vaata lisaks: