Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

SWISS SMILE d’Or 23,75 karaadist kulda sisaldav hambageel ja hambahari, 75ml

Tootekood: 91412957

%

€ 99.00 € 110.00

€/L 1320.00

Hind poes: 119.00 €

TOOTEINFO:
75ml

23,75 karaadist kulda sisaldav hambageel ja Ultra Soft kullatud hambahari

Hinnatud hambageel, mis sisaldab päris kulda, seda 23,75 karaadise kullatolmu näol ja tagab tõelise kaariese kaitse. Kaaslaseks on kullatud hambahari, koos moodustavad ideaalse paari. Imeline kingitus ja kodune aksessuaar või reisil.

Hambageeli sisalduses on 23,75 karaatine kullatolm. Põletikku tõrjuvat ja regenereeruvaid omadusi kandev kuld, toetab hammaste ja suuhooldust, seda just kaariese tõrjes ja igemepõletiku leevendamisel. Tootes sisalduv füsioloogiline proteiin, mida looduses esineb süljes ja mis kaitseb hambaid mineraalide kaotuse eest.

Kullaga kaetud ultra soft hambaharjal on üheksa korda niipalju harjaseid kui tavalistel hambaharjadel, harjased on seetõttu palju õhemad ja puhastamine lihtsam, kui standartsetel toodetel.

Ümarate otstega CUREN® harjased puhastavad hambavahed pehmelt ja masseerivad õrnalt hambaid ning stimuleerib igemeid.

Kullaga kaetud ning stiilsete mustade harjastega hambahari sobib imeliselt kokku õrna ning hinnalise, peaaegu läbipaistva hambageeliga.

Kuldne hambahari ja kullaga hambageel - see ongi luksusliku suuhoolduse olemus!

Kasutamine:
Aseta hernetera suurune hulk hambapastat hambaharjale ning hoia harja käes just nagu pliiatsit. Hoia 45 kraadise nurga all asetades pöidla tasasele pinnale kaheksatahusel harjal. Väikeste ringlevate liigutustega - pool harja hambal ja pool igemel - õrnalt ja hoolikalt puhasta kõik hambad.


Sisaldab:
Ingredients (INCI) golden toothpaste:
SORBITOL, AQUA, HYDRATED SILICA, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, PEG-12, SODIUM LAURYL SULFA TE, CELLULOSE GUM, SODIUM MONOFLUOROPHOSPHATE, AROMA, XYLITOL, CALCIUM ALUMINIUM BOROSILICATE, GLYCOSAMINOGLYCANS, SILICA, CI 77891, LINALOOL, EUGENOL, CI 77480 [GOLD], BENZOIC ACID, PHENOXYETHANOL, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM HYALURONATE, TIN OXIDE, CI 77400 [COPPER], CI 77820 [SILVER].
Contains: Sodium Monofluorophosphate (980 ppm F).

Pakendis: 1 kullatud hambahari ja 1 tuub 75 ml

Maaletooja: Milan OÜ