Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

TEPE Interdental Gel Floriidiga 20ml

Tootekood: 972070

%

€ 3.00 € 5.80

€/L 150.00

Hind poes: 6.50 €

TOOTEINFO:
20ml

Laoseis 1 tk

TePe fluoriidi sisaldav Interdental Gel hambavahegeel kaitseb tõhusalt hambaid kaariese tekke eest. Kanna seda hammastele TePe hambavaheharjaga, et saavutada ühtlane, tõhus ja värskendav tulemus, kus seda enim vajad.

Tõhus kaariesekaitse
Hammaste vahelised pinnad on vastuvõtlikud kaariese tekkele. Lisades sinna fluori hoiad ära kaariese tekke ning tugevdad hambaid. Fluoriid on tuntud hammaste tundlikkust vähendavate omaduste poolest. TePe fluoriidi sisaldav hambavahegeel on välja töötatud koostöös hambaravispetsialistidega.

Kasuta TePe hambavaheharjadega
Kanna hambavahegeeli hambavahedesse TePe hambavaheharjadega. Pudel on loodud toote kergeks pealekandmiseks. Lihtsalt tilguta fluoriidgeeli piki harja või kasuta korki ning kasta hari geeli sisse.
TePe Interdental Gel hambavahegeelil on värske piparmündi maitse ning see ei sisalda abrasiivaineid. Alusta kasutamist suu tagaosast, kus aukude tekkeoht on suurem. Vajadusel kanna pindadele rohkem geeli. Optimaalse fluoriidi mõju saavutamiseks kasuta seda geeli hambapesu järgselt. Peale kasutamist ära loputa suud.